2018-08-31

Tech Day

do 12:00

Przyjazd uczestniczek i zakwaterowanie

12:00 - 13:00

Lunch

13:00 - 13:45

Inauguracja

SALA: Konferencyjna KB + MB
14:00 - 15:00

TECH SKILLS workshops

14:00-15:00
    • Citi
    • Szymon Kurnicki

    • SALA: Anonymous Room
    • Ericsson
    • Krzysztof Kowalski

    • SALA: Konferencyjna Mb
    • Goldman Sachs
    • Grzegorz Piotrowski, Ewa Podhalicz

    • SALA: Little Bit Room
    • Google
    • Jan Kwaśniak

    • SALA: Konferencyjna Kb
    • Intel
    • Michał Łukaszewski

    • SALA: Windows Hall
    • P&G
    • Bianka Blażkow-Paz

    • SALA: The Cloud
15:00 - 15:30

Przerwa kawowa

15:30 - 16:30

TECH SKILLS workshops

15:30-16:30
    • Samsung
    • Jakub Bartoszek, Anna Kowalska

    • SALA: Little Bit Room
    • Google
    • Tomasz Jurkiewicz

    • SALA: Anonymous Room
    • Ericsson
    • Marcin Kasprzyk, Marcin Kondera

    • SALA: Konferencyjna Mb
    • Magdalena Król

    • SALA: Konferencyjna Kb
    • Google
    • Marek Biskup

    • SALA: Windows Hall
    • Intel
    • Małgorzata Rembas

    • SALA: The Cloud
16:45 - 17:45

TECH SKILLS workshops

16:45-17:45
    • P&G
    • Anastasiya Zygmantovich, Paula Sztainwald

    • SALA: Anonymous Room
    • Samsung
    • Mateusz Andrusiewicz

    • SALA: Windows Hall
    • Citi
    • Rafał Kuszneruk

    • SALA: Konferencyjna Mb
    • Intel
    • Krzysztof Richert, Jerzy Flik

    • SALA: Konferencyjna Kb
    • P&G
    • Łukasz Szpot, Marta Łopata

    • SALA: Little Bit Room
    • Citi
    • Grzegorz PolkowskiIza, Izabela Piasny

    • SALA: The Cloud
od 19:00

Kolacja - grill + Let's get to know each other! (integracja)

2018-09-01

Mentoring Day

07:30 - 08:30

Sport

08:00 - 09:30

Śniadanie

09:30 - 09:50

Spotkanie organizacyjne

10:00 - 11:00

Role Models Session

Katarzyna Majewska - wiceprezes zarządu Citi Handlowy / CITI
Victoria Yakubchyk - Line Manager / ERICSSON
Joanna Obstój - Executive Director, Senior Engineer / GOLDMAN SACHS
Beata Strack - Senior Software Engineer / GOOGLE
Małgorzata Rembas - Cloud Solution Architect / INTEL
Anna Świątkowska - Senior IT Manager / P&G
Anna Truszkowska - Group Leader / SAMSUNG

SALA: Konferencyjna KB + MB
11:00 - 12:30

Metoring Session I (+indywidualne zwiedzanie Mobilnego Centrum Edukacyjnego)

12:30 - 13:45

Metoring Session II (+indywidualne zwiedzanie Mobilnego Centrum Edukacyjnego)

14:00 - 15:00

Przerwa lunchowa

15:00 - 16:00

TECH SKILLS workshops

15:00-16:00
    • Goldman Sachs
    • Jola Peplińska

    • SALA: The Cloud
    • P&G
    • Anastasiya Zygmantovich

    • SALA: Virtual Reality Room
    • Samsung
    • Katsiaryna Kazak

    • SALA: Windows Hall
    • Citi
    • Magdalena Matuszewska

    • SALA: Little Bit Room
    • Ericsson
    • Krzysztof Kowalski

    • SALA: Anonymous Room
16:15 - 17:15

TECH SKILLS workshops

16:15-17:15
    • Goldman Sachs
    • Kamil Nowak

    • SALA: The Cloud
    • Google
    • Przemek Zych, Dominika Rogozińska

    • SALA: Little Bit Room
    • Intel
    • Robert Roskosz, Damian Platek

    • SALA: Windows Hall
    • Ericsson
    • Krzysztof Kapusta

    • SALA: Virtual Reality Room
    • Samsung
    • Jakub Bartoszek, Anna Kowalska

    • SALA: Anonymous Room
17:15 - 18:00

Mobilne Centrum Edukacyjne - nowa inicjatywa Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji - Paweł Czapliński (+ przerwa kawowa)

17:45 - 18:45

SOFT SKILLS workshops

18:00-19:00
    • Intel
    • Kamila Kania

    • SALA: Anonymous Room
    • Intel
    • Agnieszka Wesołowska, Milena Łuczko

    • SALA: Virtual Reality Room
    • P&G
    • Katarzyna Górnicka

    • SALA: Little Bit Room
    • Ericsson
    • Jolanta Duraj

    • SALA: The Cloud
    • Inne
    • Łukasz Barć

    • SALA: Windows Hall
od 20:00

Uroczysta kolacja

2018-09-02

Career Day

07:30 - 08:30

Sport

08:00 - 09:30

Śniadanie

09:30 - 09:50

Spotkanie organizacyjne

10:00 - 13:30

STOISKA KARIERY / sesje warsztatowe SOFT SKILLS

10:00-11:00
    • Citi
    • Kinga Karas, Kamil Seweryn

    • SALA: Windows Hall
    • Ericsson
    • Magdalena Woźniak

    • SALA: Anonymous Room
    • Goldman Sachs
    • Constance Birch

    • SALA: Little Bit Room
11:00-11:15
11:15-12:15
    • Google
    • Małgorzata Lisowiec

    • SALA: Little Bit Room
    • Intel
    • Paweł Kołodziej

    • SALA: The Cloud
    • P&G
    • Marta Skąpska

    • SALA: Windows Hall
12:15-12:30
12:30-13:30
    • Citi
    • Agata Pyzowska

    • SALA: Anonymous Room
    • Ericsson
    • Malwina Piechota

    • SALA: Little Bit Room
    • Zuzanna Ziomecka

    • SALA: Windows Hall
13:30 - 15:00

Przerwa lunchowa

15:00 - 18:30

STOISKA KARIERY / sesje warsztatowe SOFT SKILLS

15:00-16:00
    • Goldman Sachs
    • Agata Alicka

    • SALA: Windows Hall
    • Google
    • Aleksander Lewandowski

    • SALA: Anonymous Room
    • Intel
    • Robert Roskosz

    • SALA: Little Bit Room
16:00-16:15
16:15-17:15
    • P&G
    • Paula Sztainwald

    • SALA: Windows Hall
    • Goldman Sachs
    • Agata Jakubek

    • SALA: Little Bit Room
    • Samsung
    • Martyna Nowak

    • SALA: Anonymous Room
17:15-17:30
17:30-18:30
    • Citi
    • Mariusz Kozielski

    • SALA: Anonymous Room
    • Google
    • Dominika Rogozińska

    • SALA: Little Bit Room
od 19:00

Kolacja

od 20:00

Pool Party :)

2018-09-03

Final Day

07:30 - 08:30

Sport

08:00 - 09:30

Śniadanie

09:30 - 10:30

Uroczyste zakończenie Tech Campu

SALA: Konferencyjna KB + MB